Your browser does not support JavaScript! Benefity s WSI
0948 628 240
konzultácia ZDARMA
$slides

Benefity s WSI

  • PDF manuál „Prvé dni v Kanade“

Čo vybaviť pred odchodom , či po príchode do Kanady? Čo vybaviť so Slovenskou poisťovňou, ako si vybrať banku v Kanade, telefóneho operátora, ako funguje doprava v tom ktorom meste … Stiahni si náš manuál, kde nájdeš množstvo praktických informácií.

Viac info

  • 50% zľava na poistenie v AXA

Platné cestovné poistenie na celú dĺžku pobytu je podmienkou pri vstupe do Kanady. Poistenie od AXA je azda najčastejšou voľbou vďaka nízkej cene. Zakúpte si ho pomocou nášho zľavového kódu a ešte tým aj podporíš tieto stránky. Ďakujeme vopred :)

Viac info

  • Pracovné pozície

Ak máš schvalené Working holiday víza a nechceš vycestovať do Kanady na "blind", využi naše voľné pracovné ponuky v malebnom mestečku v provincii Nova Scotia. Stačí sa vedieť dorozumieť po anglicky a prácu na sezónu máš zabezpečenú :)

Viac info

  • Zľavy na štúdium angličtiny

Rozrozprávaj sa v prostredí medzinárodných študentov s perfektnými lektormi a nadviaž priateľstvá s ľudmi z rôznych kútov sveta hneď na začiatku pobytu. Alebo sa ti môže hodiť troška Kanadských výrazov z tohto humorného videa :)

Viac info

 

  • Štipendiá na college či univerzity

Dobre poznáme veľa škôl i problematiku študentských víz. Často u nás za školu zaplatíš menej, ako priamo v škole. Radi úprimne doporučíme a so všetkým pomôžeme bez agentúrnych poplatkov.

Viac info

 

  • Najlacnejšie letenky (nielen) do Kanady

Toronto za 300 EUR, Vancouver za 500 EUR. Znie to lákavo? Nechaj si u nás urobiť cenovú ponuku, pokúsime sa ti nájsť tú najlepšiu v danej chvíli.

Viac info

 

  • Potrebuješ s čímkoľvek pomôcť?

Radi poradíme. Kontaktuj nás.