Your browser does not support JavaScript! Školy v Kanade - Toronto, Vancouver, Whistler, Calgary ...
0948 628 240
konzultácia ZDARMA
$slides

Školy v Kanade - Toronto, Vancouver, Whistler, Calgary ...

Zapíš sa na štátne školy v Kanade cez WSI a získaj rôzne zľavy

Školy v Kanade

Študovať môžeš skoro v ktoromkoľvek meste, záleží na tvojich prioritách, aký typ mesta uprednostňuješ, čo má byť cieľom tvojho štúdia na škole ...

  

Školy vo Vancouveri

Vancouver patrí medzi najpopulárnejšie destinácie v Kanade a preto i školy tu majú najväčšie zastúpenie. Najobľúbenejšie školy na Slovensku sú ILAC a Arbutus, ktoré ponúkajú študijné pobyty spojené s praxou, kde študent môže polovicu času študovať a polovicu času praxovať.

Školy vo Vancouveri

 

Školy v Toronte

V Toronte je zastúpených viacero škôl, avšak z tých cenovo dostupnejších a ponúkajúcich štúdium spojené s praxou je to hlavne ILAC. V Toronte sa nachádzajú tiež viaceré jazykové školy

Školy v Toronte

 

Školy vo Whistleri

Populárnou destináciou je i Whistler, ktoré ponúka zaujímavé programy v prekrásnom prostredí olympijského mesta. Prídu si tu na svoje najmä nadšenci zimných športov a navyše mesto ponúka množstvo pracovných ponúk aj z oblasti turizmu.

Školy vo Whistleri

 

Školy v ostatných mestách

V ostatných mestách sa nachádzajú už skôr štátne resp. iné školy, ktoré sú cenovo náročnejšie. Na stránkach nemáme uvedenú celú našu ponuku a tak nás neváhaj kontaktovať pre prípad, že by si mal záujem o niektorú z neuvedených škôl. 


Kontaktuj nás a my ti ochotne pomôžeme s výberom.