Your browser does not support JavaScript! Letenky do Kanady
0948 628 240
konzultácia ZDARMA
$slides

Letenky do Kanady

Je viacero leteckých spojení, ktorými sa dá lietať do Kanady a každé má svoje špecifiká. Je preto dôležité byť pri porovnávaní ponúk pozorný. Doporučujeme povedľa ceny, ktorá sa veľmi líši od ponuky ku ponuke, hlavne brať ohľad na dĺžku letu a počet prestupov. Kto ešte nemá moc nalietané, teraz sa mu môže zdať par hodín na letisku v takom meste a pár ďalších hodín prestoj po 10 hodinovom lete na ďalšom mieste, ako zaujímavá návšteva daného miesta. Realita ale býva často iná :) 

Nakoľko program Zažite Kanadu je až ročný program, pri spiatočnej letenke vyskakuje problém, že letecké spoločnosti nevedia vystavovať letenky s neskorším dátumom odletu, ako 9 mesiacov od prvého leto. Preto je dôležité už dopredu vedieť, aké budú náklady za preloženie dátumu odletu, prípadne či je zmena spiatočného letu vôbec možná! 

Sprostredkovanie leteniek tvorí samozrejme časť našich služieb. Vďaka skúsenostiam v obore sa nám veľmi často darí zohnať naozaj najlacnejšie a najlepšie možné alternatívy.

Využite náš formulár, pomocou ktorého môžete vyhľadávať medzi lacnými letenkami. Zakúpením letenky cez tento link podporíte tieto stránky a aj ked nezaplatíte ani o cent navyše, ako priamo u predajcu, zabezpečíte bezplatný servis s vízam i pre budúce generácie :)