Your browser does not support JavaScript! Benefity s WSI
0948 628 240
konzultácia ZDARMA
$slides

Benefity s WSI

  • PDF manuál „Prvé dni v Kanade“

Čo vybaviť pred odchodom, či po príchode do Kanady? Čo vybaviť so slovenskou poisťovňou, ako si vybrať banku v Kanade, telefónneho operátora, kde hľadať ubytovanie či aké sú možnosti predĺženia pobytu… Stiahni si náš manuál, kde nájdeš množstvo praktických informácií.

Aktuálne opatrenia COVID-19 pre vstup do Kanady na oficiálnej stránke IRCC.

Stiahnuť manuál

  • Zľavy na povinné cestovné poistenie

Platné cestovné poistenie na celú dĺžku pobytu je podmienkou pri vstupe do Kanady. Prieskumu poistení sme venovali nemálo času a vybrali sme pre teba výhodné ponuky. Dlhodobým hitom working holiday poistením bola AXA, avšak i vzhľadom na pandémiu COVID-19 dvihli svoje ceny. Preto odporúčame poistenie cez Allianz, či medzinárodnú SafetyWing alebo TrueTraveller. Zakúp si poistenie cez nás a tým podpor aj tieto stránky. Ďakujeme vopred :)

Viac info

  • Zľavy na štúdium angličtiny

Rozrozprávaj sa v prostredí medzinárodných študentov s perfektnými lektormi a nadviaž priateľstvá s ľudmi z rôznych kútov sveta hneď na začiatku pobytu. Prihlás sa na online kurzy ešte z domu alebo využi akciové ceny face-to-face štúdia.

Viac info

  • WISE - zahraničné prevody peňazí

Pôvodne TransferWISE. Prevod peňazí do zahraničia nemusí byť tak predražený. Využi spoločnosť WISE = ušetri na poplatkoch a zároveň podpor fungovanie týchto stránok.

Náš partnerský link na prevod.

Viac info.

 

  • Štipendiá na college či univerzity

Dobre poznáme veľa škôl i problematiku študentských víz. Často u nás za školu zaplatíš menej ako priamo v škole. Radi úprimne doporučíme a so všetkým pomôžeme bez agentúrnych poplatkov.

Viac info

 

  • Najlacnejšie letenky (nielen) do Kanady

Toronto za 300 EUR, Vancouver za 500 EUR. Znie to lákavo? Nechaj si u nás urobiť cenovú ponuku, pokúsime sa ti nájsť tú najlepšiu v danej chvíli.

Viac info

 

  • Potrebuješ s čímkoľvek pomôcť?

Radi poradíme. Kontaktuj nás.