Your browser does not support JavaScript! Štúdium v Kanade
0948 628 240
konzultácia ZDARMA
$slides

Štúdium v Kanade

Kanada ponúka popri rozmanitých možnostiach vzdelávania i možnosť legálne počas štúdiách pracovať na polovičný úväzok a cez prázdniny na plný úväzok.

 

Štúdium angličtiny

Vylaď svoju angličtinu v multikultúrnom
prostredí s kvalitnými lektormi
a zážitkami na celý život

Štúdium na College a Uni

Doplň svoje CV o vzdelanie, ktoré
ťa odlíši od ostatných. Alebo 
naštartuj svoj nový život v KanadeŠkoly podľa mesta

Studium Toronto
Studium Vancouver
Studium Whistler
Studium Calgary
Studium Montreal
Studium Victoria


Toronto

Najväčším kanadským mestom je práve Toronto s 2,6 miliónmi obyvateľov. Organizáciou UNESCO bolo vyhlásené za mesto s najlepšími životnými podmienkami na svete. Toronto patrí medzi multikulturálne metropoly, ktoré obýva až 80 rôznych etnických skupín a až 49% obyvateľov nepochádza z Kanady. Toronto je centrom anglicko-kanadských tradícií, ktoré ponúka množstvo športových i kultúrnych akcií, histórie, architektúry aj legendárneho nočného života.

Taktiež si môžeš počas svojho jazykového pobytu vychutnať výlety do okolia. V blízkosti sa nachádzajú známe Niagarské vodopády a počas víkendového voľna môžeš vyraziť napríklad aj do relatívne neďalekého New Yorku, Bostonu či Washingtonu DC (v takom prípade treba mať samozrejme i víza do USA). Na svoje si prídu aj športoví nadšenci. Toronto je domovom známych športových klubov z NHL alebo NBA. Určite si nenechaj ujsť zápasy Toronto Maple Leafs alebo Toronto Raptors.

Študuj v najväčšom kanadskom meste a zlepši si tak svoje jazykové schopnosti v niektorej z najkvalitnejších škôl na svete.

Štúdium a školy v Toronte

Montreal

Montreal, druhé najväčšie mesto Kanady, preslávili najmä letné olympijské hry v roku 1976. Nachádza sa v provincii Québec, kde je v presile francúzsky jazyk, čo robí z Montrealu vynikajúce miesto na štúdium nielen angličtiny, ale aj francúzštiny. Montreal je známy aj slávnou francúzskou architektúrou a anglickou kultúrou. Okolie obklopuje panenská príroda. V lete sa tu organizujú viaceré festivaly.

Mesto žije 24 hodín denne a ponúka vám množstvo vzrušujúcich prekvapení. Tak objavte odlišnú kultúru, vyberte si jazykový pobyt v Montreali a získajte nezabudnuteľné skúsenosti.

Štúdium a školy v Montreale

Vancouver

V provicii Britská Kolumbia leží jedno z najkrajších miest sveta - perla Pacifiku - Vancouver. Oceán, hory a príjemné podnebie ho radia medzi obľúbené destinácie pre anglické jazykové pobyty. Kvalita života je vo Vancouveri na vysokej úrovni. Ako aj ostatné veľké kanadské mestá, rovnako aj Vancouver patrí medzi multikultúrne metropoly. Je tretím najväčším mestom Kanady, centrom obchodu, financií priemyslu, no tiež športu a zábavy.

Ak miluješ lyžovanie, si na správnom mieste. Známe stredisko Whistler je vzdialené len dve hodiny jazdy. Mierne podnebie a krásne hory tvoria ideálne podmienky pre zimné športy. Vancouver je domovom známych športových klubov z NHL alebo NBA a v roku 2010 sa tu organizovali olympijské hry, na ktoré vďaka našim hokejistom asi dlho nezabudneme. Okrem športu ponúka Vancouver celoročne množstvo kultúrnych aj festivalových aktivít.

Vyber si jazykový pobyt vo Vancouveri a objav 7 pláží, krásne zelené parky či lyžiarske strediská. Či už dávaš prednosť športu alebo odpočinku, Vo Vancouveri sa určite nudiť nebudeš. Absolvuj pobyt v tomto úžasnom meste a určite si domov prinesieš mnoho nezabudnuteľných skúseností a spomienok

Štúdium a školy vo Vancouveri

 

Neváhaj a vydaj sa na štúdium do Kanady s WSI

Chceš vedieť viac?

Napíš nám cez kontaktný formulár alebo nám zavolaj na najbližšiu pobočku. Kontaktný formulár nájdeš po kliknutí SEM.