Your browser does not support JavaScript! Cestovné poistenie do Kanady
0948 628 240
konzultácia ZDARMA
$slides

Cestovné poistenie do Kanady

Poistenie do Kanady z pohľadu programu Zažite Kanadu

  • Aplikant sa v žiadosti o víza zaväzuje, že pri vstupe do Kanady bude disponovať poistením.

  • Imigračný úradník pri vstupe do krajiny môže dĺžku víz príspôsobiť dĺžke predplateného poistenia.

  • Málokomu poistenie na letisku kontrolujú, nedoporučujeme to ale riskovať.

Poistenie úprimne doporučujeme

Len za nečakané problémy so zubami veľmi rýchlo zaplatíš kanadskému zubárovi rádovo stovky CAD. Vážnejšie zdravotné problémy radšej nespomínajúc. Investícia do poistky ti v budúcnosti môže ušetriť nemalé problémy.

 

Na čo si dať pozor

  • dbaj na výšku poistného krytia

  • dbaj na činnosti, pri ktorých tvoja poistka bude platná (manuálna práca, šport ...)

  • poistenie musí byť nepretržité na celý rok

  • poistky ku platobným kartám sú síce ročné, ale len na 3 mesiace neptržitého pobytu!

 

Najvýhodnejšia ponuka na trhu

Urobili sme za teba prieskum trhu a našli sme tú najlepšiu ponuku.

Poisťovňa AXA a ich ročná poistka v 50% zľave pri použití zľavového kódu WSI-ZLAVA, alebo pri objednávke cez našu stránku. V porovnaní s konkurenciou poskytujú vyššie krytie pri nižšej cene. Táto poistka je hitom pri programe Zažite Kanadu. Máme i dobré referencie na riešenie poistných udalostí zo strany poisťovne.

 

Poistenie TrueTraveller

Veľmi obľúbenou alternatívou k AXA je medzinárodné poistenie TrueTraveller, ktoré vzniklo z veľkej časti práve pre potreby working holiday programov. Úzko sledujeme spokojnosť klientov so všetkými poisťovňami a TT má možno najjednoduchšie postupy pri riešení poistných udalostí. Nevýhodou sa môže zdať, že komunikácia prebieha v angličtine, ale ak máš aj slabšiu angličtinu, nemal by byť problém. 

Cenová ponuka TrueTraveller.com

 

Poisťovňa Allianz

Allianz netreba predstavovať. Cenová ponuka tu.

Pre rozdiely poisťovní, krytie a ich výšky si pozri naše porovnanie.

Napriek drahšiemu poisteniu v porovnaní s poistením v AXA, je výhodou neobmedzené krytie liečebných nákladov (AXA má krytie "iba" do výšky 200.000 EUR), preto nechávame na zvážení každého, ktorú možnosť si vyberie.

Základné cestovné poistenie kryje náklady na ošetrenie, hospitalizáciu, lieky, lekárske vyšetrenie, prevoz naspäť do vlasti, v prípade náhleho ochorenia alebo úrazu, a.i. v súlade s poistnými podmienkami.

 

Podpor nás

Svoje služby a informácie ponúkame zadarmo vďaka tomu, že žijeme z provízií za sprostredkované poistenia či kurzy angličtiny. Samozrejme, pri zachovaní najlepších cien. Preto budeme veľmi vďační, ak si i ty zakúpiš potrebné poistenie či čokoľvek potrebuješ s našou pomocou. 

POZOR: Stalo sa nám už viackrát, že klienti si túto poistku išli kúpiť priamo do pobočiek poisťovne. Dokonca ich aj uisťovali, že použijú náš zľavový kód. V takomto prípade si províziu za poistku necháva daný agent, u ktorého ste si ju kúpili a ku nám sa nedostane ani cent. Preto prosíme použite linky uvedené vyššie. Ďakujeme.