Your browser does not support JavaScript! Cestovné poistenie do Kanady
0948 628 240
konzultácia ZDARMA
$slides

Cestovné poistenie do Kanady

Prečo poistenie cez WSI...

Vízové podmienky, procesy pravidelne aktualizujeme a konzultujeme s imigračným poradcom. Preto za využitie našich znalostí, informácií, manuálov sme radi, ak si na oplátku za našu pomoc potrebné zakúpiš práve cez nás. I ty sa tak môžeš podeliť o bezplatné fungovanie našich stránok.

Prieskumu poistení sme venovali nemálo času a vybrali sme pre teba veríme tie najvýhodnejšie ponuky + ťa môžeme ochrániť pred zakúpením poistiek, ktoré sú doslova na tento účel nevhodné (a nemusíš o tom normálne ani vedieť). 

Dlhodobým hitom working holiday poistením bola AXA s našou 50% zľavou, avšak rapídne dvihli svoje ceny. Preto aktuálne odporúčame poistenie cez Allianz, či medzinárodné SafetyWing a TrueTraveller.

Zakúp si poistenie cez nás a tým podpor aj tieto stránky. Ďakujeme vopred :)

Poistenie do Kanady z pohľadu programu Zažite Kanadu

  • Aplikant sa v žiadosti o víza zaväzuje, že pri vstupe do Kanady bude disponovať dlhodobým poistením.
  • Imigračný úradník pri vstupe do krajiny môže dĺžku víz príspôsobiť dĺžke predplateného poistenia.

Na čo si dať pozor

  • poistenie musí byť nepretržité na celý rok,
    (napr. poistky ku platobným kartám sú síce ročné, ale len na 3 mesiace nepretržitého pobytu a taktiež napr. superlacná Poisťovňa Kooperativa vôbec na svojich stránkach neinformuje, že jej ročné poistenie je len na 2 - 3 mesiace!)
  • dbaj na výšku poistného krytia,
  • dbaj na činnosti, pri ktorých tvoja poistka bude platná (manuálna práca, šport ...).

Poisťovne a COVID 19

  • Všetko záleží od aktuálnej pandemickej situácie. Tak ako pri všetkých ostatných epidémiách a pandémiách poisťovne nekryjú náklady na udalosti vzniknuté v krajinách, kde bola vyhlásená mimoriadna situácia a nedoporučuje sa tam kvôli nej vôbec cestovať = klient sa tam vybral na vlastné riziko. 
  • Momentálne je ale Covidová pandémia vo väčšine sveta zažehnaná = poisťovne kryjú i náklady spojene s Covidom. Treba si kontrolovať, či sa situácia medzičasom niekde nezmení. 

Odporúčané poisťovne

Urobili sme za teba prieskum trhu a našli sme tie najlepšie ponuky.

Poisťovňa Allianz a AXA

Radia sa medzi najznámejšie poisťovne na SVK, ktoré netreba predstavovať. Dlhodobo bola AXA poisťovňa HITOM working holiday poistení, avšak "rokmi" zvýšila svoje ceny, čo však neovplyvnilo jej kvalitu. Poistenie v zahraničí netreba podceňovať a preto stoja tieto poistovňe stále za zváženie ako i naše odporúčanie.

Základné cestovné poistenie kryje náklady na ošetrenie, hospitalizáciu, lieky, lekárske vyšetrenie, prevoz naspäť do vlasti, v prípade náhleho ochorenia alebo úrazu, a.i. v súlade s poistnými podmienkami.

Poisťovňa Allianz vychádza aktuálne podľa nás výhodnejšie. Pri nižšej cene ponúka v niektorých prípadoch dokonca vyššie poistné krytie, než je tomu tak v druhej obľúbenej Poisťovni AXA.

Detailné porovnanie AXA a Allianz.
 

Poistenie TrueTraveller

Znovu spustené pre občanov EU! Veľmi obľúbenou voľbou pre dlhodobé poistenie je medzinárodné poistenie TrueTraveller, ktoré vzniklo z veľkej časti práve pre potreby working holiday programov. Rýchle vybavenie, bezkonkurenčné ceny, dobré možnosti pripoistení ...

Pre platnosť poistenia je nutné, aby bol poistenec očkovaný proti COVID-19.

Poistenie si uzatvoríš cez náš partnerský link: Backpackers Insurance.

Poisťovňa SafetyWing

Relatívnou novinkou je Nomad Insurance od tejto online medzinárodnej poisťovne. Háčikom však je, že celá komunikácia je v angličtine, takže na to treba byť vopred nastavený(á). Poistenie sa aktuálne nedá uzavrieť, ak už tvoja cesta začala a nachádzaš sa v USA, Kanade, či Austrálii. Kryje i ochorenie COVID19!

Poistenie si uzatvoríš po vytvorení registrácie cez partnerský link: Nomad Insurance.

Podpor nás

Svoje služby a informácie ponúkame zadarmo vďaka tomu, že žijeme z provízií za sprostredkované poistenia či kurzy angličtiny. Samozrejme, pri zachovaní najlepších cien. Preto budeme veľmi vďační, ak si i ty zakúpiš potrebné poistenie či čokoľvek potrebuješ s našou pomocou. 

POZOR: Stalo sa nám už viackrát, že klienti si túto poistku išli kúpiť priamo do pobočiek poisťovne. Dokonca ich aj uisťovali, že použijú náš zľavový kód. V takomto prípade si províziu za poistku necháva daný agent, u ktorého ste si ju kúpili a ku nám sa nedostane ani cent. Preto prosíme použite linky uvedené vyššie. Ďakujeme.