Your browser does not support JavaScript! Cestovné poistenie do Kanady
0948 628 240
konzultácia ZDARMA
$slides

Cestovné poistenie do Kanady

Prečo poistenie cez WSI...

Vízové podmienky, procesy pravidelne aktualizujeme a konzultujeme s imigračným poradcom. Preto za využitie našich znalostí, informácií, manuálov sme radi, ak si na oplátku za našu pomoc potrebné zakúpiš práve cez nás. I ty sa tak môžeš podeliť o bezplatné fungovanie našich stránok.

Prieskumu poistení sme venovali nemálo času a vybrali sme pre teba veríme tie najvýhodnejšie ponuky + ťa môžeme ochrániť pred zakúpením poistiek, ktoré sú doslova na tento účel nevhodné (a nemusíš o tom normálne ani vedieť). 


Poistenie do Kanady z pohľadu programu Zažite Kanadu

  • Aplikant sa v žiadosti o víza zaväzuje, že pri vstupe do Kanady bude disponovať dlhodobým poistením.
  • Imigračný úradník pri vstupe do krajiny môže dĺžku víz príspôsobiť dĺžke predplateného poistenia.

Na čo si dať pozor

  • poistenie musí byť nepretržité na celý rok,
    (napr. poistky ku platobným kartám sú síce ročné, ale len na 3 mesiace nepretržitého pobytu a taktiež napr. superlacná Poisťovňa Kooperativa vôbec na svojich stránkach neinformuje, že jej ročné poistenie je len na 2 - 3 mesiace!)
  • dbaj na výšku poistného krytia,
  • dbaj na činnosti, pri ktorých tvoja poistka bude platná (manuálna práca, šport ...).

Poisťovne a COVID 19

  • Všetko záleží od aktuálnej pandemickej situácie. Tak ako pri všetkých ostatných epidémiách a pandémiách poisťovne nekryjú náklady na udalosti vzniknuté v krajinách, kde bola vyhlásená mimoriadna situácia a nedoporučuje sa tam kvôli nej vôbec cestovať = klient sa tam vybral na vlastné riziko. 
  • Momentálne je ale Covidová pandémia vo väčšine sveta zažehnaná = poisťovne kryjú i náklady spojene s Covidom. Treba si kontrolovať, či sa situácia medzičasom niekde nezmení. 

Odporúčané poisťovne

Urobili sme za teba prieskum trhu a našli sme tie najlepšie ponuky.

Poisťovňa Allianz a AXA

Radia sa medzi najznámejšie poisťovne na SVK, ktoré netreba predstavovať. Dlhodobo bola AXA poisťovňa HITOM working holiday poistení, avšak "rokmi" zvýšila svoje ceny, čo však neovplyvnilo jej kvalitu. 

Základné cestovné poistenie kryje náklady na ošetrenie, hospitalizáciu, lieky, lekárske vyšetrenie, prevoz naspäť do vlasti, v prípade náhleho ochorenia alebo úrazu, a.i. v súlade s poistnými podmienkami.

Poisťovňa Allianz vychádza aktuálne podľa nás výhodnejšie. Pri nižšej cene ponúka v niektorých prípadoch dokonca vyššie poistné krytie, než je tomu tak v druhej obľúbenej Poisťovni AXA.

Detailné porovnanie AXA a Allianz.
 

Poistenie TrueTraveller

Znovu spustené pre občanov EU! Veľmi obľúbenou voľbou pre dlhodobé poistenie je medzinárodné poistenie TrueTraveller, ktoré vzniklo z veľkej časti práve pre potreby working holiday programov. Rýchle vybavenie, výhodné ceny, dobré možnosti pripoistení ...

Poistenie si uzatvoríš cez náš partnerský link: Backpackers Insurance.

Poisťovňa SafetyWing

Relatívnou novinkou je Nomad Insurance od tejto online medzinárodnej poisťovne. Háčikom však je, že celá komunikácia je v angličtine, takže na to treba byť vopred nastavený(á). Poistenie sa aktuálne nedá uzavrieť, ak už tvoja cesta začala a nachádzaš sa v USA, Kanade, či Austrálii. Kryje i ochorenie COVID19!

Poistenie si uzatvoríš po vytvorení registrácie cez partnerský link: Nomad Insurance.

Podpor nás

Svoje služby a informácie ponúkame zadarmo vďaka tomu, že žijeme z provízií za sprostredkované poistenia či kurzy angličtiny. Samozrejme, pri zachovaní najlepších cien. Preto budeme veľmi vďační, ak si i ty zakúpiš potrebné poistenie či čokoľvek potrebuješ s našou pomocou. 

POZOR: Stalo sa nám už viackrát, že klienti si túto poistku išli kúpiť priamo do pobočiek poisťovne. Dokonca ich aj uisťovali, že použijú náš zľavový kód. V takomto prípade si províziu za poistku necháva daný agent, u ktorého ste si ju kúpili a ku nám sa nedostane ani cent. Preto prosíme použite linky uvedené vyššie tak, že sa pred zakúpením prekliknete na poisťovnu priamo z tejto stránky (a nie že si len uložíte link, na ktorý ste sa kedysi od nás dostali). Ďakujeme.