Your browser does not support JavaScript! Aký bol tvoj prvý deň v škole?
0948 628 240
konzultácia ZDARMA
$slides

Aký bol tvoj prvý deň v škole?

Filip /SELC/: Po príchode do školy sme dostali zopár tlačív na vyplnenie a rozvrh a plán školy pre lepšiu orientáciu. Potom nasledovalo zoznámenie s riaditeľkou a niektorými zamestnancami. Krátke predstavenie školy exkurzia, že kde čo nájdeme a vyplnenie dodatočných tlačív. Potom nasledoval vstupný test a ústny pohovor, alebo skôr taký priateľský pokec. Na základe tých nás potom zaradili do úrovne.

Bibiana /Tamwood/: Prvy den v skole bol pre oboch fajn.Mali profesionalny pristup,dobrá úroveň.

Julian /ILAC/: Prvý deň v škole bol taký orientačný ohľadom školy, mesta, Kanady a písal sa test na pridelenie do triedy nakoľko tie triedy sú rozdelené podľa stupňa tvojej angličtiny. Ja som začal v 6 čo je pre-intermediate ked sa nemýlim a skončil som v 14 čo je High Advanced.

Martin /SELC/: Prvy den sme robili zaradovaci test a ustny pohovor, v kratkosti nam predstavili skolu a oboznamili nas s pravidlami a povedali tie najdolezitejsie informacie.

Evka/ILAC/: S priateľom sme študovali všeobecnú angličtinu v ILAC-u. V prvý deň školy boli testované naše znalosti z anglického jazyka, aby nás následne mohli zaradiť do jedného zo 17 levelov. Testy pozostávali zo speakingu, kedy sa nás lektor pýtal základné otázky o nás a našich plánoch. Potom nasledoval hodinový písomný test s rôznorodými cvičeniami. Po tomto teste sme boli zaradení do levelu 10 (pre-advanced).

Simona /SELC/: Bez problemov, velmi informacní so vstupným testom, bolo to vsak dost subjektivne hodnotenie, no vsetci boli velmi milí

Timea /SELC/: Citila som sa ako prvacik na zakladnej skole. :) Pytali sa nas zakladne otazky, pisali sme test, na zaklade ktoreho nas rozdelili do levelov AJ