Your browser does not support JavaScript! Ako často chodíš do školy počas týždňa? Kontrolujú dochádzku?
0948 628 240
konzultácia ZDARMA
$slides

Ako často chodíš do školy počas týždňa? Kontrolujú dochádzku?

Filip /SELC/: Ja chodím do školy každý deň, lebo chcem. Niektorý chodia pomenenej. Dochádzka sa kontroluje na každej hodine. Absencia nesmi byť viac ako 20%, potom je problém. 

Bibiana /Tamwood/: Chodila som kazdy den od 9-00 do 15-00,a dochadzka sa kontrolovala denne.Kvoli certifikátu musia všetci absolvovať 90% výučby. 

Julian /ILAC/: Škola je klasicky od pondelka do piatku a výučba zaleží od toho či máš aj power classes

Martin /SELC/: Snazim s kazdy den, dochadzku kontroluju, potrebna je aspon 80% ucast na hodinach.

Evka/ILAC/: Školu navštevujeme každý pracovný deň. Vyučovanie začína 8:45 a končí 13:45. Počas dňa máme 2 prestávky. Dochádzka je denne kontrolovaná a na postúpenie do ďalšieho levelu sa vyžaduje 80% účasť na hodinách (a samozrejme minimálny počet bodov z testu). 

Simona /SELC/: Do skoly chodim kazdý den. Dochádzka je strazena velmi prisne, pokial student meska na hodinu viac nez 5 min, tak ho uz ani nepustia na vyucbu, hoci si to clovek dopredu zaplatil .Tento pristup vobec nepovazujem za spravny, pretoze kedykolvek sa moze stat, ze zlyhá nejaký vonkaj.faktor, napr. skitrain ma  poruchu a to zas neni take neobvykle, alebo nejaka praca na ceste z dovodu opravy cesty, clovek ma takto stres navyse rozhodne to neni prijemne. 

Timea /SELC/: Pondelok – Piatok 9,00 – 15,40

Utorky do 16,50 – plati pre studentov s Work & Study visami (posledna hodina je “Self study” – je to velmi zbytocne a strata casu, niekto si pise Homework, ini len tak sedia a cakaju na 16,50)

Dochadzka sa kontroluje a berie sa striktne. Nad 20% vymeskanych hodin student nedostane certifikat, ak nadalej nereaguje na upozornenie, moze byt upozornenie na studenta poslane na imigracne