Your browser does not support JavaScript! Cestovné poistenie
ďalšie krajiny
0907 360 767
konzultácia ZDARMA
$slides

Cestovné poistenie

Cestovné zdravotné poistenie počas trvania víz je jednou z podmienok udelenia Working Holiday víz a taktiež pri študentských vízach. Aj keď sa stretáme s tým, že držiteľov WH víz  vpustili do krajiny i bez neho, podmienky sú jasné a netreba sa spoliehať na šťastie či nepozornosť imigračného úradníka na letisku. Poistenie by malo byť na celý rok pobytu, inak môže imigračný úradník platnosť víz skrátiť podľa dĺžky poistenia!

Urobili sme za teba prieskum viacerých ponúk cestovného poistenia. Nie všetky poisťovne majú v ponuke nepretržité ročné cestovné poistenie, preto sme vybrali tie, ktoré spĺňajú potrebné vízové podmienky, potešia tvoje vrecko a pokryjú potrebné. 

 

Allianz

Posťovňu netreba predstavovať :) Bezkonkurenčné ceny, výborné krytie ... Balíčky poistení sa pohybujú od 200 - 285€.

Detaily a objednávka balíčkov ALLIANZ.

 

SafetyWing

Relatívnou novinkou je Nomad Insurance od tejto online medzinárodnej poisťovne. Háčikom však je, že celá komunikácia je v angličtine, takže na to treba byť vopred nastavený(á). Poistenie sa aktuálne nedá uzavrieť, ak už tvoja cesta začala a nachádzaš sa v USA, Kanade, či Austrálii. Kryje i ochorenie COVID19!

Poistenie si uzatvoríš po vytvorení registrácie cez partnerský link: Nomad Insurance.

 

TrueTraveller

Znovu spustené pre občanov EU! Veľmi obľúbenou voľbou pre dlhodobé poistenie je medzinárodné poistenie TrueTraveller, ktoré vzniklo z veľkej časti práve pre potreby working holiday programov. Rýchle vybavenie, bezkonkurenčné ceny, dobré možnosti pripoistení ...

Pre platnosť poistenia je nutné, aby bol poistenec očkovaný proti COVID-19. Balíčky poistení sa pohybujú od 336€ až 506€.

Poistenie si uzatvoríš cez náš partnerský link: Backpackers Insurance.